وب‌سایت رسمی دکتر سید علیرضا آشفته

مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور ژئودالامپر

وب‌سایت رسمی دکتر سید علیرضا آشفته

مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور ژئودالامپر

 • مشاوره، طراحی، اجرا، نظارت و پیمانکاری با رعایت الزامات زیست‌محیطی و مسائل حقوقی
 • زمين‌لغزش طالقان(سد طالقان)، سرپرست کارگاه ژئوتکنيک
 • طرح‌هاي مطالعاتي و اجرايي شرکت سهامي آب منطقه‌اي اردبيل، کارشناس کميته خدمات مهندسي راهبردي و مشاوره‌اي
 • طرح آبرساني از سد البرز(بابل)، سرپرست کارگاه ژئوتکنيک
 • احداث سيلوي يکصدهزار تني گرمسار(جاده گرمسار – سمنان)، کارشناس آزمايشات خاک
 • طرح توسعه سيمان آبيک فاز دوم(قزوين)، کارشناس کارگاه ژئوتکنيک
 • طرح انتقال آب قمرود قطعه پنجم(اليگودرز خرم آباد)، کارشناس حفاري
 • خط هفت متروي تهران، سرپرست و کارشناس کارگاه ژئوتکنيک
 • اتصال بزرگراه صدر به اتوبان نيايش(صدر – نيايش)(تونل ملت)، سرپرست و کارشناس کارگاه ژئوتکنيک
 • اتصال بزرگراه امام علي(ع) به زيرگذر اميرکبير(تونل اميرکبير)، سرپرست و کارشناس کارگاه ژئوتکنيک
 • طرح توسعه رواق غربي مصلي(تهران)، سرپرست کارگاه ژئوتکنيک
 • مجتمع اداري – تجاري پارس(معلم)، سرپرست آزمايشگاه بتن
 • مجتمع مسکوني تاکسي بي‌سيم ايرانيان(پرند)، سرپرست کارگاه ژئوتکنيک
 • مجتمع اداري – تجاري ملنيوم( هزاره‌سوم)(ونک)، کارشناس همکار
 • نوسازي بلوک رازي فاز دوم(نواب)، سرپرست کارگاه ژئوتکنيک
 • مجتمع مسکوني خاتم‌الانبياء(کاشان)، سرپرست کارگاه ژئوتکنيک
 • مجتمع مسکوني شرکت ملي نفتکش ايران(ستاري)، کارشناس همکار
 • مجتمع مسکوني بهمن(راه‌آهن)، کارشناس آزمايشگاه خاک
 • مجتمع اداري – تجاري باران(شريعتي)، سرپرست کارگاه ژئوتکنيک
 • احداث پارکينگ طبقاتي اميرکبير(تجريش)، کارشناس همکار
 • طرح توسعه بيمارستان بوعلي(امام حسين)، کارشناس همکار

رزومه شخصی

بیوگرافی و زندگینامه :

سید علیرضا آشفته متولد 1361/10/11 از تهران دارای معافیت کفالت، درجه کارشناسی خود را با عنوان "هیدرومکانیک و جریان سیال در محیط‌های سنگی و تونل‌های تحت فشار" و کارشناسی‌ارشد خود را با عنوان "معرفی مناطق امیدبخش معدنی با استفاده از ژئوشیمی و تصاویر ماهواره‌ای در برگه 1:25000 بیدخان" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در رشته مهندسی معدن(گرایش اکتشاف) و دکترای خود را در دانشگاه ارومیه در رشته زمین‌شناسی(گرایش اقتصادی) با اخذ رتبه ممتاز به پایان رسانده‌اند. ایشان تاکنون دارای 60 مقاله در کنفرانس‌های معتبر ملی، بین‌المللی و 20 مقاله در مجلات معتبر داخلی، بین‌المللی(ISI - ISC) بوده‌اند. از دیگر آثار منتشره در تالیف 5 کتاب تخصصی می‌باشد. از دیگر فعالیت‌های علمی وی به داوری و عضویت در کمیته علمی 10 همایش‌ ملی و 5 ژورنال‌ بین‌المللی می‌توان اشاره کرد. وی دارای 10 سال سابقه در شرکت‌های مهندسین مشاور به عنوان سرپرست، کارشناس، مجری و همکار و در ده‌ها پروژه بزرگ شهری حضوری فعال داشته و با برخی شرکت‌های پایه یکم در زمینه مهندسی عمران(ژئوتکنیک) همکاری دارند. از دیگر سوابق اجرایی می‌توان مسئول فنی برخی از معادن استان تهران و آذربایجان غربی را نیز برشمرد. سابقه 10 سال عضویت پیوسته در سازمان نظام مهندسی معدن پایه 3 رسته استخراج(زمینه اجرا و نظارت) و کارشناس رسمی دادگستری در رشته آب، معادن و فلزات و عضویت پیوسته در باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و باشگاه پژوهشگران دانشجو و انجمن‌های علمی متعدد از جمله فعالیت‌های جاری اوست. 

آبا و اجداد

یکی از مزارات معدنالبرکات و مخزنالسعادات در کاشان مقبره و مرقد مرحوم حاج سید میر ابوالقاسم مجتهد حسینی کاشانی است که در قرب گذر سهسوک مقابل مرقد مطهر حضرت امامزاده واجبالتعظیم میرنشانه مقبره ایشان است که صرفنظر از اجتهاد سیادت و علم به مصداق "ان اکرمکم عندالله اتقاکم" در شریعت مقدسه محمدی شخصی به آن زهد و تقوی و پاکدامنی چشم روزگار ندیده است و هر کس هر حاجتی و مهمی نزد آن روح پاک برد مقضیالمرام میگردد(اللهم احشرنا معه). 

اولیاء و خانواده 

استاد سید جمال آشفته متولد 1328 از تهران، ابتدا ایشان در کنکور سال 1350 دانشگاه علامه طباطبایی تهران در رشته حسابرسی پذیرفته شد. سپس وی همزمان با تحصیل در این رشته مجددا در کنکور سراسری شرکت کردند و موفق به کسب رتبه سوم در بین پذیرفتهشدگان سال 1352 دانشگاه علم و صنعت ایران در رشته مهندسی راه و ساختمان(دوره شبانه) گردید. ایشان پس از فارغالتحصیلی دوره کارشناسی حسابرسی در سال 1355 به دلیل استخدام و علاقه وافر به تدریس رشته دوم خود را پس از سه سال تحصیل نیمهکاره رها کردند. وی دارای بیش از 30 سال سابقه تدریس ریاضیات در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری و مرکز تربیت معلم شهید مفتح شهر ری و همچنین دبیرستانها و مراکز آموزشی وابسته به آموزش و پرورش میباشند. از جمله تالیفات ایشان میتوان به تالیف دو جلد کتاب دانشگاهی با عنوان "حلالمسائل هندسه تحلیلی" و "گذری تاریخی بر زندگینامه آیات عظام، روحانیون، علما و بزرگان کاشان" اشاره کرد. از دیگر سوابق اجرایی-علمی وی سردبیری مجله ریاضیات یکان در طی سالهای 1342 تا 1356 را میتوان نام برد. تدوین و نگارش مقالات متعدد در مجلات مختلف از جمله یکان و دنیای جوانان از دیگر فعالیتهای اوست. استاد پوران مرضیه حامی دیندار متولد 1332 از تهران، ایشان در کنکور دانشگاه علامه طباطبایی تهران در رشته روانشناسی پذیرفته و فارغ‌التحصیل شد. وی دارای بیش از 30 سال سابقه تدریس ریاضی، زیست‌شناسی و کودک‌یاری و همچنین معاونت در مراکز آموزشی وابسته به آموزش و پرورش میباشند. از جمله تالیفات ایشان میتوان به مشاوره یک جلد کتاب تاریخی-مذهبی با عنوان "گذری تاریخی بر زندگینامه آیات عظام، روحانیون، علما و بزرگان کاشان" اشاره کرد. تدوین و نگارش مقالات متعدد در مجلات مختلف از جمله دنیای جوانان از دیگر فعالیتهای اوست. خواهران وی دکتر رویا سادات آشفته(دکترای مکانیک از دانشگاه علم و صنعت) و دکتر پریسا سادات آشفته(دکترای مهندسی مدیریت منابع آب) هستند.

تلفن همراه :

09121341857

سامانه پیام کوتاه :

09351203443

پست الکترونیکی :

sa.ashofteh@urmia.ac.ir

st_a_ashofteh@azad.ac.ir

ashofteh.alireza@yahoo.com

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید :

***********************************************************************************

سخن مدیر عامل

تاریخچه و ریشه نام :

ژئودالامپر از دو واژه "ژئو" به معنی زمین و "دالامپر" که یکی از بلندترین کوه‌های شهرستان ارومیه در بالاترین استان ایران واقع شده است و از بزرگی و عظمت خاصی برخوردار است، تشکیل شده است. کوه دالامپر با ارتفاع 3487 متر در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی ارومیه و ۳۵ کیلومتری اشنویه و در نقطه مرزی سه کشور ایران، ترکیه و عراق واقع است به طوری که قله‌ این کوه متعلق به این سه کشور است. این کوه در منطقه‌ای به نام سیلوانا واقع گردیده است و به معنی محل پرواز عقاب‌ها است و جزء بکرترین مناطق کشور محسوب می‌شود. ایده اولیه تاسیس شرکت مهندسین مشاور ژئودالامپر در سال 1388/08/08 همزمان با میلاد امام رضا(ع) پایه‌گذاری شد و نهایتا در سال 1390 با شعار "در بلندای ایران زمین هستیم، برای ما جایگزینی نیست." تاسیس گردید. هدف از تاسیس این شرکت ارائه خدمات فنی-مهندسی و خدمات علمی-پژوهشی است. تاکنون بیش از 100 پروژه فنی و مهندسی و 150 پروژه علمی و پژوهشی توسط این مهندسین مشاور به پایان رسیده است. تلاش ما همواره بر این اصل استوار بوده که خدمات ارزنده، بروز و دانش بنیان به کشور ارائه کنیم. امیدواریم تأثیر عملکرد ما نقش مؤثری در جهت ارتقاء و پیشرفت جامعه مهندسین و جامعه دانشگاهیان کشور داشته باشد. مجوز نظام مهندسی به شماره 202/44922 و در تاریخ 93/10/07 اخذ شده است.

دپارتمان خدمات فنی-مهندسی 

انجام عملیات حفاری و مطالعات ژئوتکنیک

انجام آزمایشات کارگاهی ژئوتکنیک(صحرایی و درون‌چاهی)

انجام آزمایشات آزمایشگاهی ژئوتکنیک(آسفالت، بتن، خاک و سنگ)

دپارتمان خدمات علمی-پژوهشی

ارائه خدمات چاپ و نشر مجلات و کتب تخصصی

تولید و آموزش نرم‌افزارهای تخصصی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی

ارائه خدمات مشاورهای و راهنمایی دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکترای تخصصی در امور پژوهشی

شماره کارت بانک پاسارگاد شعبه ونک :

5022-2910-4451-9559

سامانه پیام کوتاه :

5000-21-22-01070

پست الکترونیکی :

www.geodalamper.ir

geodalamper@yahoo.com

geodalamper@gmail.com

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید :